1
Еко-плита це екологія
Сучасний світ шукає рішення для найбільш ефективного збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь. Тому виробницво Еко-плит EVERLAND — це крок в майбутнє переробки відходів, які накопичуються на землі.
2
Еко-плита це безпека
Плити EVERLAND пройшли багаторівневі випробування та сертифіковані відповідно законодавству Європейського союзу, та підтверджено відповідними сертифікатами.
3
Еко-плита це якість
З перших хвилин роботи з Еко-плитами EVERLAND стає зрозуміло, що не потрібно боятись застосовувати нові матеріали. Властивості матеріалу спонукають дизайнерів та архітекторів до створення нових форм та архітектурних елементів.
Властивості еко-плит EVERLAND
Міцність
Завдяки унікальному методу виробництва Еко-плитами EVERLAND мають кращі показники на злам та розтягування, ніж аналогічні вироби з деревини: фанера, ДСП, МДФ, ОСП (OSB) та інші аналогічні плити
Вологостійкість
та ступінь розбухання
Еко-плити EVERLAND це продукт переробки пластикових відходів, тому вони витримують будь-який контакт (коротко- чи довготривалий), з вологим середовищем, не змінюючи своєї структури та властивостей.
Екологічність
Еко-плита EVERLAND не містить шкідливих речовин і, що більш важливо не виділяє їх у процесі експлуатації. Також кожен виріб або архітектурна конструкція Еко-плит EVERLAND — це збережене навколишнє середовище від перенасичення пластикової упаковки, пластикового посуду та тари, і відповідно збереження лісових ресурсів планети.
Паронепроникність
Проникність для водяної пари – важливий параметр, який раховується при розрахунках багатошарових конструкцій, що огороджують приміщення з штучним мікрокліматом.
Проникність водяної пари в Еко-плитах EVERLAND відсутня.
Теплоізоляція, опір теплопередачі
Дослідження показали, що Еко-плита EVERLAND має теплоізоляційні властивості завдяки своїй пористій монолітній структурі.
Біологічна стійкість
Еко-плити EVERLAND не придатні для поширення та підтримання життедіяльності біологічних мікроарганізмів та рослин(бактерій).
Стійкість до сонячного
випромінювання
Дослідження довели, що Еко-плити EVERLAND стійко витримує ультрафіолетове випромінювання, що дозволяє її використовувати при будівництві будь яких вуличних архітектурних форм, об'єктів та конструкцій.
Стійкість до температурних
перепадів
Еко-плита EVERLAND, без зміни структури та властивостей, переносить як низькі так і високі температурні режими, що дозволяє використовувати її на виробництвах зі змінними температурними режимами.
Безпека для здоров’я
Дослідження показали що під час використання Еко-плит EVERLAND в різноманітних температурних режимах, емісія формальдегідів та таксичних смол не перевищує допустиму концентрацію в повітрі, на відміну від аналогічних виробів з деревини, оскільки не містить в собі клею та смол.
Різновиди еко-плит EVERLAND
EVERLAND STANDARD 19
Полімерний лист виготовлений по технології термічного склеювання речовин отриманих від переробки (PE + PP) пластмас, з чітко ізольованими зовнішнім і внутрішнім шарами.
Вага листа розмірами 2440 мм x 1220 мм і товщиною 19 мм становить близько 33 кг.
EVERLAND STANDARD ANTI-SLIP 19
Полімерний лист виготовлений по технології термічного склеювання речовин отриманих від переробки (PE + PP) пластмас, з чітко ізольованими зовнішнім і внутрішнім шарами. Лист покритий з одного боку протиковзкою поверхнею.
Вага листа розмірами 2440 мм x 1220 мм і товщиною 19 мм становить близько 33 кг.
EVERLAND STANDARD PLUS 19
Полімерний лист виготовлений по технології термічного склеювання речовин отриманих від переробки (PE + PP) пластмас, з чітко ізольованими зовнішнім і внутрішнім шарами. Лист STANDARD PLUS 19 має більш щільну серцевину.
Вага листа розмірами 2440 мм x 1220 мм і товщиною 19 мм становить близько 35 кг.
EVERLAND STANDARD PLUS ANTI-SLIP 19
Полімерний лист виготовлений по технології термічного склеювання речовин отриманих від переробки (PE + PP) пластмас, з чітко ізольованими зовнішнім і внутрішнім шарами. Лист STANDARD PLUS 19 має більш щільну серцевину. Лист покритий з одного боку протиковзкою поверхнею.
Вага листа розмірами 2440 мм x 1220 мм і товщиною 19 мм становить близько 35 кг.
EVERLAND STANDARD PLUS 12
Полімерний лист виготовлений по технології термічного склеювання речовин отриманих від переробки (PE + PP) пластмас, з чітко ізольованими зовнішнім і внутрішнім шарами. Лист STANDARD PLUS 12 має більш щільну серцевину.
Вага листа розмірами 2440 мм x 1220 мм і товщиною 12 мм становить близько 25 кг.
EVERLAND кольорові опції
Кольорові листи EVERLAND доступні на основі спеціального замовлення для Standart та Standart Anti-Slip поверхонь. Доступні в зеленому, білому плямистому, синьому і земляному кольорах. Через різноманітну природу використовуваних пере-роблених матеріалів, кольори можуть істотно відрізняються в різних партіях.
Завантажуйте каталог з детальною інформацією
Каталог
Завантажити каталог
Формат .pdf, 20 Mb
Застосування еко-плит EVERLAND
Листи EVERLAND є надзвичайно універсальними і мають велику кількість застосувань
Інтер'єр та фасади
Оформлення фасадів, декорування стін, настили для підлоги під ламінат, тераси та пірси
Меблева промисловість
Внутрішні та зовнішні меблі: вуличні, паркові чи садові меблі, шафи та лавки в роздягальнях, ящики зберігання речей та інструменту, коміркові шафи для магазинів
Альтернативна енергетика
Рішення для будівництва об'єктів альтернативної енергії, майданчики-основа для кріплення сонячних панелей на даху будівель тощо
Спортивні обєкти
та дитячі майданчики
Елементи спортивного спорядження, дитячих майданчиків, зовнішні трампліни та скейт борди
Наземний транспорт
Захісні елементи бортів та настили причепів та пікапів, елементи меблів та корпусу автобудинків та захисні панелі фургонів
Сільське
та водне господарство
Огорожі, вольєри та житло для тварин, вулики та клітки, теплиці, водні барєри, заслони та секції вирощування риби
Будівництво
Опалубка, незйомна опалубка та ришрування, бар'єри вологи для погрибів, підвалів та басейнів, вентиляційні шахти, тимчасові будівельні споруди та вагончики
Морський
та річковий транспорт
Елементи бортів кораблів яхт та човнів, палубні елементи що найбільше контактують з водою, трюми та меблі кают
Сертифікати
alt
alt
Контакти
Форма зворотнього зв’язку